Close

Loading Pasākumi

« All Pasākumi

  • This event has passed.

Rēka Lērnica, Flora Vāgi. LAIKMETĪGĀ PAGĀTNE

October 16, 2015 - October 30, 2015

No 2015. gada 16. oktobra līdz 30. oktobrim
Mākslas galerijā PUTTI

Sadarbībā ar Ungārijas Vēstniecību Latvijā
Ungāru rotu mākslinieces RĒKA LĒRINCA un FLORA VĀGI izstāde

LAIKMETĪGĀ PAGĀTNE

Ungārijas vēstniecība Latvijā pirmo reizi organizē Ungārijas dienas Rīgā. Vēstniecība vēlas iepazīstināt pēc iespējas vairāk cilvēku Latvijā ar Ungāriju, tās kultūru, mākslu, mūziku, literatūru, laikmetīgo dizainu, gastronomiju un tūrisma iespējām.
„Rotu dizains manā izpratnē ir šodienas pasaules interpretācija, sava veida komunikācija starp ārējo pasauli un manu iekšējo pasauli – padarot neredzamo redzamu. Ar savām rotām vizualizēju sarežģīto daudzveidību mūsu pasaulē. Emociju un pārdomu gūzmas strāvo caur mani ar dabas impulsiem, kurus es izpētu un pārvēršu rotās un objektos. Savos darbos es cenšos atainot atšķirību starp vizuālo un reālo pasauli – tā dažreiz izskatās valdzinoša, nepatiesa, pat bīstama.” – Rēka Lērinca.

 

Rēka Lērinca (Réka Lőrincz) studējusi Moholi Naģ vārdā nosauktās Lietišķās mākslas universitātē (Moholy-Nagy Művészeti Egyetemen) Budapeštā, izrādījusi savus darbus publikai vairākās grupu un personālizstādēs dažādās pasaules valstīs.

https://www.rekalorincz.com/

 

 

„Es veidoju objektus, kam ir nozīmīga, intīma saikne ar to valkātāju. Rotas, kas ne tikai izgrezno, bet arī „runā” vai dažreiz „čukst”. Mans darbs izpaužas valodā, kas ir saprotama bez vārdiem, kur verbālās izpausmes kļūst otršķirīgas.” – Flora Vāgi

 

 

Flora Vāgi (Flóra Vági)rotu dizainu apguvusi, mācoties Alchimia laikmetīgo rotu skolā Florencē, Itālijā, kā arī Karaliskajā Mākslas Koledžā Londonā, Lielbritānijā, piedalījusies vairākās grupu un personālizstādēs dažādās pasaules valstīs.

https://www.floravagi.net/

 

 

 

 

 

 

 

diena.lv par izstādi “Laikmetīgā pagātne” (links)

tvnet.lv par izstādi “Laikmetīgā pagātne” (links)

apollo.lv par izstādi “Laikmetīgā pagātne” (links)

Klimt02 par izstādi “Laikmetīgā pagātne” (links)

FOTO: stilīgas apakšveļas, seksīgu naktstērpu parāde un laikmetīgu rotu izstāde Rīgas modes nedēļā

 

 

Izstādes atklāšana

Details

Start:
October 16, 2015
End:
October 30, 2015