Close

Loading Pasākumi

« All Pasākumi

  • This event has passed.

MAREUNROL’S _UNEXPECTED SOURCES | Rudens/Ziema 2016/17

April 23, 2016

2016. gada 23. martā
Mākslas galerijā PUTTI

Riga Fashion Week ietvaros
latviešu modes dizaineru zīmols MAREUNROL’S
prezentē nelielu ieskatu savā AW 16/17 kolekcijā

_UNEXPECTED SOURCES

UNEXPECTED SOURCES ir stāstu sērija par negaidītu sagadīšanos, par informāciju, kas atrod mūs mirklī, kad vairākas lietas sakrīt vienlaicīgi – skaņa, telpa, troksnis – viss, kas atrodas apkārt mums.
Pirmais UNEXPECTED SOURCES stāsts ir par attiecību starp poētisku mežu ainavu un modernu urbāno vidi. Siena, kas sadala sabiedrību, sociālā telpa, privātīpašums, reliģija, domas, uzskati, kultūra un valstis. Siena ir kā simbolisks teritoriāls zīmogs arhitektoniski urbānā vidē.
Rudens/Ziema 2016/17 kolekcija sevī ietver skaņu gleznas, ko radījis amerikāņu avangarda komponists un minimālists Džons Adamss. Kolekcijas noskaņa ir balstīta uz asociācijām ar dūmakainu ziemas salnu, bērzu biržu ainavām, Arktikā un Norvēģijas ziemeļos atrodamo zvejnieku ciematu askētismu un to iedzīvotāju valkāto vilnas audumu nozīmību. Kolekcijas konstrukcijas un raksti pamatā ir trīsdeminesionālas formas un ģeometriski taisnstūri. Izmantotās audumu gabalu uzšuves ir mūsu interpretācija par bērzu mizas tekstūru. Kolekcijā iekļauti vilnas mēteļi, džemperi, žaketes, jakas, ziemas T-krekli, vilnas cepures un aksesuāri.
www.mareunrols.com

Delfi.lv par Mareunrol’s (links)

Lucine’s blog par Mareunrol’s (links)

Sieviešu Klubs par Mareunrols’s (links)

https://fashionmagazine.lv/2016/04/01/mareunrols-rudens-ziemas-kolekcijas-prezentacija/

 

Details

Date:
April 23, 2016