Close

Loading Pasākumi

« All Pasākumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Latviešu mākslinieka-grafiķa Roberta Koļcova personālizstāde SIENĀŽA DZIESMU GAIDOT

Aprīlis 26 - Maijs 18

26. aprīlis – 18. maijs

 

Mākslas galerijā PUTTI no 2019. gada 26. aprīļa līdz 18. maijam notiks

mākslinieka-grafiķa Roberta Koļcova personālizstāde

“SIENĀŽA DZIESMU GAIDOT”

 

2019. gada pavasaris Rīdzinieka sirdī ienāk ar botāniķa gadskārtējo sniegumu. Sienāža dziesmu gaidot, ir visādi izdomāts un visādi izsapņots, bet nu, kad vasara un Latvijai 101gade, Botāniķis ir gatavs gan herbārijam, gan ikebanai, gan kukaiņu vākšanai. Sienāži vien Latvijā dzīvo apmēram 27 sugas. Herbāriju burtnīcas ir sagatavotas, ikebana ziemas period ir kopta un lolota, un tauriņu ķeramais tīkliņš kukaiņiem ir blakus somai un zābakiem.

Izstādes pamatu veido četras gleznas, kas ir cikls par Citronu. Paralēli tam ir iecerēts keramiskais meitenes tēls un vairākas neliela izmēra gleznas, kurās Koļcova uzticība ir vērojama tāpat, kā viņa dzidrajās acīs, kur neredz ne sarūgtinājumu ne sāpes.

Šogad svarīgākais un aktuālais ir nepārskaitļa klātbūtnes  un ietekmes novērojumi. Pāra skaitļa statika un nepāra skaitļa kinētika.

KINĒTISKĀ STATIKA VAI STATISKĀ KINĒTIKA ?

 

 

Roberts Koļcovs (1966) ir beidzis Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolas Tēlniecības nodaļu un Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas nodaļu. Regulāri piedalās izstādēs. Veidojis ilustrācijas grāmatām un preses izdevumiem, kā arī ir daudzu sabiedrisko telpu un privātmāju interjeru gleznojumu autors. Mākslinieka darbi atrodas privātās kolekcijās Latvijā un citur pasaulē.

 

 

Galerijā eksponētos darbus iespējams iegādāties.

Roberta Koļcova izstādes iekārtojums:

Izstādes atklāšana:

This slideshow requires JavaScript.

Detaļas

Sākums:
Aprīlis 26
Beigas:
Maijs 18