Close

April 21, 2015

Mākslas galerijas Putti e-veikala atklāšana

Mums ir liels prieks paziņot par atklātu store.putti.lv – Mākslas galerijas Putti e-veikalu.

Mūsu mērķis ir nodrošināt platformu, kurā latviešu un ārzemju rotu mākslinieku veidotās rotas var sastapt savu valkātāju. Mēs ceram, ka šis e-veikals palīdzēs mūsu klientiem atrast viņiem piemērotākās rotas ātrāk, ērtāk un pieejamāk.

E-veikalu atklājam ar četrām rotu kolekcijām, ko darinājuši iemīļotie latviešu laikmetīgo rotu mākslinieki – Māris Šustiņš, Andris Lauders, Valdis Brože un Guntis Lauders. Katram no šiem māksliniekiem ir citāda mākslinieciskā pieeja rotām, bet visus darbus vieno augstā kvalitāte, kādā tie veidoti. Mēs ceram, ka katrs e-veikala apmeklētājs te atradīs rotu, kurā iemīlēties.

Laika gaitā mēs regulāri papildināsim šeit atrodamo rotu klāstu ar rotām no šiem un citiem māksliniekiem, tādēļ aicinām ieskatīties šeit atkal jau pavisam drīz.

Mākslas galerijas Putti interneta veikalā būs pieejamas tikai rotas, kas darinātas ar rokām un izceļas ar savu kvalitāti. Mūsu mērķis ir gādāt, lai mūsu klienti atrastu viņiem vispiemērotākās rotas, saņemtu kvalitatīvu servisu un patīkamu iepirkšanās pieredzi.

Mākslas galerijas Putti e-veikals ir atklāts pieejams jau šobrīd, tādēļ aicinām doties uz store.putti.lv, lai to aplūkotu!