Close

Decembris 18, 2013

Klaudija Šteinere

[vc_row el_position=”first”][vc_column width=”2/3″][vc_single_image image=”5636″ img_size=”large” img_link_target=”_self” el_position=”first last”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text el_position=”first last”]

Klaudijas Šteineres filozofijas būtību lielā mērā izsaka viņas apgalvojums, ka juvelierizstrādājumi ir kā miniatūras skulptūras, ar kuru palīdzību publiskajā telpā iespējams iegūt liecību par to valkātājiem.

Viņas iedvesmas avots ekspozīcijas “Dzintars laikmetīgajās rotās” kolekcijai ir vēsturiskais Dzintara ceļš, kas sākas Igaunijā, šķērso Latviju, Lietuvu, Krieviju, Poliju, Čehiju, Ungāriju, Slovēniju, Austriju un noslēdzas Itālijā.

cv

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row el_position=”last”][vc_column][vc_column_text el_position=”first”]

“Ikvienai no šīm teritorijām ir sava, robežu noteikta forma,” stāsta Klaudija Šteinere, kas tieši šo unikalitāti izmanto gan kā saturisko, gan formālo pamatu, radot savu Baltijas dzintara rotu kopumu. Siltas medus krāsas toņa rotās izcelta katras Dzintara ceļa zemes savdabība, taču vienlaikus, izmantojot šo zīmju kopumu, spēts radīt parādības, kas ir kā simboli ceļojumam no Baltijas jūras līdz Eiropas dienvidiem.

Klaudija Šteinere 2003.–2004. gadā studējusi Vīnes Zeltkaļu akadēmijā (Wiener Goldschmiede Akademie). Laikā no 2005. gadā piedalījusies dažādās juveliermākslas izstādēs Eiropā.

[/vc_column_text][vc_gallery type=”image_grid” interval=”3″ onclick=”link_image” images=”5637,5639,5640″ custom_links_target=”_self” el_position=”last”][/vc_column][/vc_row]

Leave a Reply

%d bloggers like this: