Loading Notikumi
Atrast Notikumi

Notikumu Skata Navigācija

Notikumi drīzumā

Notikumi List Navigation

Marts 2017

Jauno laikmetīgo rotu mākslinieču Alises Tālbergas un Maijas Vītolas izstāde “Guļot nomodā”

24. Marts - 15. Aprīlis

No 2017. gada 24. marta līdz 15. aprīlim Mākslas galerija Putti piedāvā divu jauno laikmetīgo rotu mākslinieču Alises Tālbergas un Maijas Vītolas izstādi “Guļot nomodā”.

Uzzini vairāk »
Maijs 2017

Izstāde „Eksperimentālais sānsolis”

19. Maijs - 19. Jūnijs
Mākslas galerija Putti, Peitavas iela 5-31
Rīga, Latvija
+ Google Karte

No 2017. gada 19. maija līdz 19. jūnijam Mākslas galerijā Putti notiks mākslinieku grupas izstāde „Eksperimentālais sānsolis”, kur pirmo reizi pazīstami mūsdienu latviešu gleznotāji izstādīs savas radītās rotas, bet rotu mākslinieki – savas gleznas. Šī izstāde māksliniekiem ir sava veida izaicinājums – izkāpt no ierastajiem izpausmes rāmjiem un izmēģināt sevi jaunā radošā formā un izteiksmes valodā. Galerija aicināja māksliniekus būt drosmīgiem un paplašināt savas mākslinieciskās robežas. Eksperimentāls sānsolis, kas var kļūt par aizsākumu arī pavisam negaidītiem tālākiem radošajiem meklējumiem vai arī…

Uzzini vairāk »
Jūnijs 2017

Laikmetīgo rotu izstāde “Vasaras simfonija cīruļa sirdī”

22. Jūnijs - 2. Septembris

Mākslas galerijā Putti no 2017. gada 22. jūnija līdz 2. septembrim notiks laikmetīgo rotu izstāde “Vasaras simfonija cīruļa sirdī”. Rīta agrumā miglas zirgi auļo. No dzelmes ceļas  zelta laiva. Rasas pilieni kā dimanti iemirdzas zālē.  Putnu balsis ievijas debesīs – laime, miers un cerība. Saules gaismas ieskauta atskan vasaras simfonija cīruļa sirdī. Vasara ir uzsākusi savu deju. Savu vasaras deju ir uzsākuši latviešu un ārzemju laikmetīgo rotu mākslinieki ar savu vasaras uznācienu.  

Uzzini vairāk »
Septembris 2017

Supercalifragilisticexpialidocious – Rotas nav tikai rotas

8. Septembris - 27. Septembris

Mākslas galerijā Putti no 2017. gada 8. septembra līdz 27. septembrim notiks ungāru mākslinieces Reka Lorincz un vācu mākslinieka Gisbert Stach laikmetīgo rotu izstāde “Supercalifragilisticexpialidocious – Rotas nav tikai rotas”.

Uzzini vairāk »
+ Export Events