Loading Notikumi

« All Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Mākslinieka grafiķa Roberta Koļcova izstāde “Netiešā komunikācija”

15. Decembris, 2017 - 29. Decembris, 2017

Mākslas galerijā Putti no 2017. gada 15. decembra līdz 29. decembrim notiks mākslinieka grafiķa Roberta Koļcova izstāde “Netiešā komunikācija”.

Netiešas Komunikācijas nozīmīgums pār pasaules procesiem atklājas, tieši skaidrojot darbu saturu. Mēs nonākam līdz situācijai, kad saturs ietekmējis iesaistītos pavisam citā, neparedzētā veidā. Tātad, lai mērķtiecīgi izmantotu ietekmi, jālieto netieši līdzekļi. Tas liek svinēt Absolūtu Netiešas Komunikācijas uzvaru pār parastām cēloņsakarībām.

Mākslinieks izstādei sagatavojis darbu kopumu, kas sevī ietver lielformāta gleznas, keramikas tehnikā gatavotas maskas un grafikas darbus, kas veidoti gada garumā. Ar šiem darbiem tiek turpināta iepriekš iesāktā starpdisciplīnu (glezniecība, tēlniecība, grafika) komunikācija, kas mākslinieka darbos redzama kopš radošo izpausmju pirmsākumiem.

Lielformāta gleznas turpina iesākto ciklu, kas tematiski veido 12 gleznas par smaržu ietekmi uz cilvēka ķermeni un garu. Maskas ir veidotas ar ornamentālu prioritāti pār formu, saglabājot maskas simbolisko nozīmi bez tieša, verbāla skaidrojuma.

Roberts Koļcovs (1966) ir beidzis Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolas Tēlniecības nodaļu un Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas nodaļu. Regulāri piedalās izstādēs. Veidojis ilustrācijas grāmatām un preses izdevumiem, kā arī ir daudzu sabiedrisko telpu un privātmāju interjeru gleznojumu autors. Mākslinieka darbi atrodas privātās kolekcijās Latvijā un citur pasaulē.

Detaļas

Sākums:
15. Decembris, 2017
Beigas:
29. Decembris, 2017
Notikums Category: