Loading Notikumi

« All Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Jauno laikmetīgo rotu mākslinieču Alises Tālbergas un Maijas Vītolas izstāde “Guļot nomodā”

24. Marts, 2017 - 15. Aprīlis, 2017

No 2017. gada 24. marta līdz 15. aprīlim Mākslas galerija Putti piedāvā divu jauno laikmetīgo rotu mākslinieču Alises Tālbergas un Maijas Vītolas izstādi “Guļot nomodā”.

Alisi Tālbergu un Maiju Vītolu vieno gan studijas Latvijas Mākslas akadēmijā, gan arī aktīva darbība rotu mākslas nozarē. Izstādes mērķis ir veicināt skatītāju filosofiskās pārdomas par metaforu un dzīves mācību pilno pasauli, ar kuru saskaramies jau bērnībā – pasaku valstību.
Caur simboliem atspoguļojot pasakās iekļauto informāciju un to interpretējot, autores aicina pievērst uzmanību cilvēka iekšējai pasaulei un gara vērtībām, kas būtu jāsargā un jāattīsta. Izstādes “Guļot nomodā” scenogrāfija pārvērš Galeriju Putti par atveidu telpai, kurā dzimst mākslinieču idejas un sapņi, kurā tie materializējas rotaslietās, uzburot rotu tapšanas stadijas sajūtas un atmosfēru. Pastāv uzskats, ka rotaslietas dzīve sākas ar brīdi, kad tās jaunais saimnieks to ir izvēlējies par savu. Tas ir arī tas brīdis, kad sapnis tiek pārvērsts par realitāti.

Izsakām lielu pateicību izstādes atbalstītājiem atbalstītājiem “Antalis” un “Trentini”.

Izstāde apskatāma līdz 2017. gada 15. aprīlim

Detaļas

Sākums:
24. Marts, 2017
Beigas:
15. Aprīlis, 2017
Notikums Category: